Grupa Modlitewna

Zapraszam do włączenia się w modlitwę w intencji Kościoła na Wschodzie. Osoby, które chciałaby podjąć stałą modlitwę w powierzanych intencjach, związanych z Kościołem na Wschodzie, szczególnie z miejscami związanymi z moją duszpasterską posługą, proszę o kontakt. Ze swojej strony zapewniam również o modlitwie. W poszczególnych sytuacjach mogę spróbować objąć osobę modlącą się jakąś formą opieki duszpasterskiej. W intencji naszych dobrodziejów raz w miesiącu sprawuję mszę świętą.


Zorganizowane Grupy Modlitewne (w intencji Kościoła na Wschodzie)

Jeżeli jest Was przynajmniej 3-5 osób i pragniecie wspólnie podjąć stałą modlitwę w intencji Kościoła na Wschodzie, zapraszam do współpracy.

Na dzień dzisiejszy istnieje jedna aktywna grupa w Poznaniu.
Prowadzi ją Pani Elżbieta – kontakt: mabieta@o2.pl


Propozycja formy pracy we wspólnocie modlitewnej:

– Jedno spotkanie modlitewno-formacyjne w miesiącu, zgodnie z określonym przez grupę harmonogramem z prośba o modlitwę w powierzonych intencjach;

– Ze swojej strony mogę zapewnić opiekę duchową nad wspólnotą, materiały formacyjne na comiesięczne spotkanie, przygotowywane dla konkretnej wspólnoty;

– Poszczególne osoby mogą zobowiązać się do częstszej modlitwy osobistej w intencji Kościoła na Wschodzie;

– Z każdą powstałą grupą chciałbym spotkać się przynajmniej raz w roku w ramach godzin albo dnia skupienia;

– Poszczególne osoby zapraszam również do przyjazdu na Wschód…

Strona opisuje pracę ks. Łukasza Mika, Misjonarza Miłosierdzia, pracującego w Diecezji Odesko-Symferopolskiej na Ukrainie.